با سلام خدمت مردم شریف و فهیم بابلسر

پس از سالها افتخار خدمتگزاری در مجموعه شهرداری، چه در بابلسر چه دیگر شهرها، چنین رقم خورد که این بار توفیق خدمت به شما گرامیان به عنوان شهردار بابلسر نصیب این خادم کوچک و بار گران این امانت بر دوشم گذاشته شود. 
شهر بابلسر از دیرباز شهری سیاحتی و دانشگاهی بوده که به داشتن مردمانی بافرهنگ و میهمان نواز شهره است و همچون نگینی بر خاتم خطه شمال می درخشد.
این شهر به واسطه جغرافیای ممتاز و اتصال به دریا، از ظرفیت ها و مزیت های بالقوه و فراوانی برخوردار است که علی رغم تلاش های صورت گرفته تاکنون با جایگاه شایسته و آرمانی خود فاصله زیادی دارد. همچنین چالش ها و معضلات عدیده ای نیز در بخش های گوناگون وجود دارد که جز با مدیریت شهری دانش محور و مشارکت و مساعدت قشرهای مختلف مردم مرتفع نخواهد شد.
امیدوارم که به لطف خدا، همدلی و همراهی شما شهروندان، تعامل سازنده با اعضای محترم شورای اسلامی و یاری فرهنگیان، اساتید فرهیخته دانشگاه، صاحبنظران ، بازاریان ، اصناف ورزشکاران ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و دانشجویان عزیز، امانتدار شایسته ای برای مردم این شهر باشم و دست در دست هم، بابلسر را به جایگاهی به مراتب والاتر برسانیم.
لازم است از حسن نظر شورای محترم اسلامی شهر قدردانی نمایم و امید که لایق آن باشم.
دستان پرمهر فرد فرد شما بزرگواران را می فشارم.   ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید
هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند...
 
سیدمرتضی شفیعی
شهردار بابلسر